Systemy solarne od 5900 zł, tanie kolektory słoneczne

solary

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy do sprzedaży zestawy solarne,kolektory słoneczne oraz przydomowe elektrownie wiatrowe firmy Watt

Watt od 1998 roku wytycza nowe kierunki rozwoju technologii solarnych i poszukuje coraz efektywniejszych sposobów wykorzystania niewyczerpalnej energii słonecznej.

Watt jest trzecim na świecie producentem kolektorów słonecznych (pod względem powierzchni produkcyjnej). Należy też do producentów wiodących na rynku pod względem sprzedaży w Polsce.

Pierwsze kolektory płaskie wyprodukowane przez Watt, jako jedyne w tamtych czasach
w Polsce, posiadały absorber wysoko selektywny firmy TINOX. Obecnie w produkcji wykorzystywany jest absorber ETA PLUS, niemieckiej firmy BLUE TEC. Najnowocześniejsze materiały solarne wzbogacone zostały o unikatową technologię lutowania miedzianych rurek z absorberem. Rozwiązanie to zostało opatentowane w 2006 roku.

W 2003 roku firma Watt jako pierwsza w Polsce wyprodukowała kolektor próżniowy w oparciu o szklane rury próżniowe oraz wysokorefleksyjne lustro paraboliczne. W ten sposób Watt stał się jedynym w Polsce producentem dwóch rodzajów kolektorów słonecznych: płaskich i próżniowych (typu „Sydney” lub „U-type”).

Zestaw kolektorów solarnych z montażem i dotacją NFOŚ -45{f21040af87fcf9b0b502a9ba6e4635e4868325f385c3e9777009c2aa33eb9a04} już od 5900 zł

Oferujemy zarówno tanie zestawy kolektorów slonecznych jak i również zestawy kolektorów dla wymagajacych klientów. Jedna z najważniejszych cech kolektorów słonecznych jest ich prawidłowe dobranie do potrzeb użytkownika końcowego.

CENY

ZESTAW SOLARNY Z DOFINANSOWANIEM NFOŚ5900 ZŁ
 PEŁNY CENNIK