Usługi budowlane remontowe w firmie Budarex

Nasza firma od wielu lat zajmuje się realizacją rozmaitych usług i zadań budowlanych. Zajmiemy się zarówno budowaniem domu, remontem, wykończeniem, a także instalacją nowoczesnych urządzeń oraz designerskich rozwiązań. Ekipa złożona z wyspecjalizowanych fachowców stanowi gwarancję rzetelnie i starannie wykonanej pracy.

Firma Budarex realizuje domy pod klucz oraz dba o zrealizowanie projektu zgodnie z Państwa indywidualnymi oczekiwaniami. Następnie zajmiemy się podłączeniem wszelkich instalacji, wykończeniem wnętrz oraz opcjonalnym montażem nowoczesnych rozwiązań budowlanych na życzenie klienta. Nasi fachowcy przede wszystkim specjalizują się w systemach solarnych.

W szerokiej ofercie usług budowlanych świadczonych przez firmę Budarex znajdą Państwo także szereg działań i usług związanych z remontami oraz adaptacją budynków i pomieszczeń. Wszelkie prace konsultujemy i konfrontujemy z indywidualnymi potrzebami klienta, aby zapewnić Państwu maksymalną satysfakcję z wykonanych zadań budowlanych.

Usługi budowlane

Wybudowanie domu, postawienie na działce garażu czy adaptacja istniejącego budynku na inne cele. Każde z tych oraz wiele innych zadań, wymaga zaangażowania firmy oferującej usługi budowlane. Co to właściwie są za usługi? Kto może je wykonywać? Jakie narzędzia są potrzebne do tego, aby firma budowlana mogła sprawnie działać na wymagającym rynku?

Co się składa na usługi budowlane?

Są to wszystkie prace związane ze wznoszeniem nowych budowli, a także remontowaniem już istniejących w ich części konstrukcyjnej. Usługi budowlane różnią się od usług remontowych tym, że mają bezpośredni związek z częścią konstrukcyjną budynku. Przykładowo, usługi remontowe polegające na malowaniu elewacji, nie ingerują w wewnętrzną konstrukcję nośną budynku i nie są tak wymagające jak usługi budowlane. Do podstawowych usług budowlanych możemy zaliczyć:

Wykonywanie fundamentów – stanowią podstawę konstrukcji ścian, które zostaną na nich wybudowane. Fundamenty przenoszą obciążenia z całego budynku na grunt. Aby fundamenty właściwie spełniały swoją rolę, muszą być odpowiednio głębokie i szerokie. Zależnie od technologii, w jakiej dom jest budowany, tradycyjne ławy fundamentowe mogą być zastąpione stopami fundamentowymi, palami lub płytami fundamentowymi.

Murowanie ścian – wznoszenie ścian to najpopularniejsze usługi budowlane na rynku. Murowanie może się odbywać z użyciem różnorodnych materiałów: klasycznej cegły ceramicznej, pustaków, a także wznoszeniem ścian z gotowych elementów prefabrykowanych.

Stropy – domy wielokondygnacyjne wymagają wykonania stropów. Można je budować w różnych technologiach: stropy gęsto żebrowe, stropy systemu Teriva i wiele innych. Firma wykonująca takie usługi budowlane musi dysponować odpowiednim doświadczeniem. Jakiekolwiek błędy popełnione na etapie budowy stropu, mogą zagrażać jego późniejszemu bezpiecznemu użytkowaniu.

Budowa dachów – tradycyjne dachy w domach mieszkalnych mają postać drewnianej więźby. Ale to nie jedyna konstrukcja dachów, która może być stosowana. Wyróżniamy również dachy betonowe, które swoją konstrukcją przypominają stropy gęsto żebrowe, z tą różnicą że zostają wyposażone w dodatkowe pokrycia i izolacje.

Usługi budowlane remontowe hajnówka, bielsk podlaski, białystok