Kompleksowa budowa domu pod klucz

Kompleksowa budowa domu pod klucz

Budowa domu to poważna inwestycja. Tu nie ma miejsca na błędy, a jeżeli już się pojawią, to z reguły są bardzo kosztowne i czasochłonne. Dlatego budowa domu pod klucz to coraz częściej wybierany wariant przez inwestorów.

Dlaczego warto zdecydować się na budowę domu pod klucz?

CZAS BUDOWY JEST ZDECYDOWANIE KRÓTSZY

Przy budowie domu, inwestor boryka się każdego dnia z czasem realizacji poszczególnych prac i koordynowaniem ekip budowlanych. Termin realizacji poszczególnych elementów się przeciąga. Kolejna firma nie może w związku z tym rozpocząć prac, co skutkuje ciągłym przekładaniem terminów, a ostatecznie poszukiwaniem nowej ekipy budowlanej.

KOSZT BUDOWY DOMU POD KONTROLĄ

Decydując się na budowę domu pod klucz, masz dokładną wiedzę, ile będzie Cię to kosztowało. Wybrany przez Ciebie wykonawca jest w stanie bardzo skrupulatnie przygotować dla Ciebie kosztorys, który jest wiążącym załącznikiem do obustronnej umowy. Nie należy sugerować się opiniami, że budowa domu pod klucz oznacza większe koszty. To mylne stwierdzenie. Wykonawcy mają dostęp do materiałów po dużo niższych cenach, a ponadto gwarancja pracy przez dłuższy czas i kompleksowa budowa domu pozwala na naliczenie niższej marży niż w przypadku tylko wybranych elementów.

MNIEJ STRESUJĄCYCH SYTUACJI

Kompleksowa budowa domu pod klucz to przede wszystkim komfort psychiczny, który w tym przypadku jest gwarantowany. Wszelkie szczegóły ustalasz z jednym wykonawcą, nie martwisz się o ceny materiałów i ich dostępność. A w przypadku zniszczeń w trakcie budowy (rozbite okno, zniszczone drzwi itp.) wiesz, kogo możesz pociągnąć do odpowiedzialności. Budowa domu pod klucz to jasne zasady, ciągłość pracy i skrupulatne obliczenia.

RĘKOJMIA NA ROBOTY BUDOWLANE

Za wszelkie wady w zakresie wykonanych robót budowlanych stwierdzone przed upływem 5 lat odpowiada wykonawca. Dzięki temu przepisowi nie musisz się martwić w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów w trakcie użytkowania budynku i masz prawo żądać ich usunięcia. Gdy decydujesz się na budowę domu systemem gospodarczym, takiej gwarancji nie zyskujesz i ze źle wykonaną pracą jesteś pozostawiony sam sobie.

Kompleksowa budowa domu pod klucz to nasza specjalność. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, zadzwoń pod numer 696238386 lub napisz do nas na: biuro@budarex.pl

Wykonamy dla Ciebie bezpłatny i skrupulatny kosztorys oraz doradzimy w kwestiach organizacyjnych i budowlanych.

Przedstawimy nasze doświadczenie, szereg dotychczasowych realizacji i rekomendacje naszych klientów, tak byś miał pewność, że nasza firma to solidny i profesjonalny wykonawca.
Wybierz BUDAREX Białystok- kompleksowa budowa domów pod klucz!